Žumpy

Železobetónové nádrže sú hotové vodotesné žumpy. Je to lacné, pohodlné a efektívne riešenie problému s odpadovými vodami na pozemkoch bez prístupu k verejnej kanalizácii.
Medzi hlavné výhody takýchto žúmp patria:
Solídnosť: prefabrikáty vyrobené z betónu typu C-25/30 a z vysoko kvalitnej výstuže, sú veľmi trvácne a odolné voči vonkajším záťažiam, čo je zárukou ich dlhoročného používania.
Bezpečnosť: používanie betónu s utesňovacími tmelmi a dodatočná hydrofóbna vrstva na vonkajších stenách chráni nádrž pred agresívnym pôsobením podzemných vôd a súčasne chráni životné prostredie pred nečistotami.
Nádrž je úplne vodotesná a odolná voči procesom, ktoré prebiehajú v odpadových vodách. Hotové betónové žumpy sú výrazne tesnejšie v porovnaní s podobnými objektami stavanými na stavbe.
Rýchla a jednoduchá montáž: žumpa sa dá namontovať v priebehu jedného pracovného dňa s náležite pripravenou výkopovou jamou.  Vďaka svojej hmotnosti sa nádrž lepšie osadí v zemi, vďaka čomu nehrozí vytlačenie tlakom podzemných vôd, dokonca aj vtedy, keď je nádrž prázdna.
Atraktívna cena bez komplikovaných formalít súvisiacich s montážou nádrže na pozemku

ŽELEZOBETÓNOVÁ ŽUMPA

vtok PVC 160 mm

PRÍSLUŠENSTVO